Cov Khoom Qhia Txog:
| Khoom npe | 3D Dabtsi Yog Khoov Laj Kab |
| Xim | Dub, Xiav, Daj, Liab, thiab lwm yam |
| Vaj Huam Sib siab qhov siab | 0.6m-3.0m (Qhia kom loj: 2m / 2.4m3m) |
|
Khoom sim |
Cov qauv yog pub dawb rau cov neeg siv khoom |
| Vaj Huam Sib Luag Ntev | 2m/2.5m/3m |
| Hlau Hlau | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85mm |
| Ncej Hom (Txiv duaj ncej) |
50 x 3mm, 70x100mm |
| Post hom (square post) | 50x50X1.5 / 2.0mm.60x60x1.5 / 2.0x.80 x80x1.5 / 2.0mm |
| Ncej Hom (Hloov Post) | 48 hli 0.d.60 hli 0.d |
| Ncej hom (plaubtangular) | 40x60X1.5 /2 0 hli, 40x80x1.5 / 20mm, 60x80x1.5 / 2.0mm, 80 x100x1.5 / 2.0mm |
Lub laj kab 3D
Lub phiv qab

Huab Dim Paus:
Ua los ntawm tuab, kub - dip galvanized steel. Resards corrosion, huab cua, kev cuam tshuam, thiab kev sib txuas lus rau xyoo lawm.

Sai sai:
Prefabricated manels. Tsuas yog ib qho kev faib tawm, txuas cov vaj huam sib txuas nrog cov clips, thiab ruaj ntseg rau cov ntawv; sai sai sai dua li kev ua kas fes.

Superior stability & rigidity:
Inherently rigid daim duab peb sab prism qauv. Saib xyuas cov qauv raws li lub siab, tawm tsam sagging, thiab tau tiv thaiv cua hlob heev yam tsis muaj kev xav tau pob zeb ua ke (feem ntau).

Zoo heev Pom & Qhib:
Mesh kev tsim qauv tso cai rau cov chaw pom tseeb. Txhim kho cov tshuaj xyuas kev ruaj ntseg, txhim kho kev ua kom zoo nkauj los ntawm tsis thaiv kev pom, thiab txo cov cua ua kom muaj cua.

Muaj Lus Cog Tseg & Hloov Kho:
Conforms yooj yim rau uneven straw. Txhim kho kom zoo rau ntawm cov kab nqes av, nkhaus, thiab cov av nyuaj uas tsis muaj kev kho kom haum.

Tus nqi - ua tau zoo (ntev - sij hawm):
Tsawg txij nkawm & feem ntau rov ua dua. Qhov tsawg kawg nkaus ntawm kev tu siab; Panels feem ntau yuav muaj kev rhuav tshem thiab xa mus rau cov chaw tshiab, txo cov nqi hloov chaw.


Cov FAQ
1. Q: Koj puas yog lub tuam txhab ua lag luam lossis chaw tsim khoom?
A:Peb feem ntau ua haujlwm ua cov chaw tsim khoom thaum tseem ua haujlwm ua tus khub kev lag luam.
2. Q: Vim li cas cov neeg yuav khoom xaiv peb?
A:Cov Neeg Ntseeg Peb Kev Cog Lus rau Kev Ncaj Ncees, cov khoom lag luam zoo, thiab tus nqi sib tw tau txais kev sib tw ua haujlwm thoob ntiaj teb sib koom tes.
3. Q: Koj puas muab cov qauv? Puas yog lawv pub dawb?
A:Yog lawm, cov qauv yog muab tsis tau them nqi dabtsi.
4. Q: Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa?
A:Cov qauv txiav txim nkoj tsis pub dhau 15-25 hnub; Cov khoom siv tau tuaj yeem siv sijhawm ua tau ntev.
5. Q: Koj puas kam txais thib peb - kev soj ntsuam tog?
A:Yog lawm, peb txhawb nqa thiab muaj kev txhawb nqa thib peb -} kev soj ntsuam kev tshuaj xyuas.
Cim npe nrov: 3D Dabtsi Yog Khoov Quav, Tuam Tshoj 3D Dab Tsi Khij Looj Txawv Short Manufacturers, Lwm tus neeg, Hoobkas







