Khoom Description:
| Khoom npe | Yas noog Spikes |
| Khoom siv | Yas |
| Qauv | Qauv yog pub dawb rau cov neeg siv khoom |
| Loj | 45cm * 4.5cm * 3.7cm loj |
| Lub sij hawm xa tuaj | 10-25 Hnub |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Kev Pabcuam OEM | Zoo siab txais tos (SPECIAL PRICE FORBIG ORDER) |
| Xim | Dawb / Dub / Ntsuab / Grey / Pob tshab |
| Qhov hnyav | 76 / PIB |
| Qhov loj ntawm lub thawv | 47 x 18 x 5 cm |
| Qhov hnyav ntawm lub thawv | 1.1kg ib |
| Tsis muaj Pc/Box | 12pcs / thawv |

Yas noog Spikes

Kev siv cov yas noog Spikes

Tshuag ntawm Yas noog Spikes
kev them nyiaj thiab Shipping
Cov nqe lus them nqi:
Peb feem ntau lees txais cov nyiaj them los ntawm Telegraphic Transfer (T / T). Raws li peb txoj cai tswjfwm, kev them nyiaj ua ntej 30% yuav tsum tau them ua ntej pib tsim khoom, thaum qhov seem 70% yuav tsum tau txiav txim siab ua ntej xa khoom xa tuaj lossis raws li kev nthuav qhia ntawm Bill of Lading rau hiav txwv freight. Rau kev xa khoom hauv hiav txwv, peb kuj txais tos 100% irrevocable pom Letters of Credit. Tsis tas li ntawd, Western Union muaj rau cov khoom me me ntawm - tus nqi hloov pauv.
Shipping Methods:
Kev npaj shipping txawv raws li qhov kev txiav txim loj. Cov khoom me me feem ntau xa tawm los ntawm cov neeg nqa khoom thoob ntiaj teb xws li TNT, DHL, UPS, lossis EMS. Rau kev txiav txim loj dua, Huab Cua lossis Hiav Txwv Freight tau qhia thiab tuaj yeem ua haujlwm los ntawm koj tus neeg sawv cev thauj khoom lossis los ntawm peb tus khub tsim khoom thauj khoom. Nws yuav tsum raug sau tseg tias cov nqi thauj khoom rau cov khoom xa tuaj ntau yog sau, txhais tau hais tias tus neeg yuav khoom tau them tus nqi thauj mus los.
fAQ
1.Q: Koj puas yog cov chaw tsim khoom lossis chaw lag luam?
A: Peb ua haujlwm ua lub Hoobkas.
2.Q: Koj qhov chaw tsim khoom nyob qhov twg, thiab kuv tuaj yeem teem caij tuaj ntsib li cas?
A: Peb qhov chaw tsim khoom nyob hauv Anping, Hebei Xeev, Suav.
Koj tuaj yeem ncav cuag peb ntawm kev siab - tsheb ciav hlau ceev.
3.Q: Kuv puas tuaj yeem tau txais cov qauv?
A: Peb yuav zoo siab los muab cov qauv rau koj.
4.Q: Koj lub Hoobkas ua li cas kom cov khoom zoo?
A: Peb muab qhov tseem ceeb rau kev ua tau zoo thiab siv cov txheej txheem tswj xyuas nruj ntawm txhua theem.
5.Q: Koj qhov kev txiav txim yam tsawg kawg nkaus yog dab tsi?
A: Peb lees txais kev txiav txim ntawm txhua qhov loj me, thiab kev txiav txim ntau tuaj nrog tus nqi sib tham.
6.Q: Lub sij hawm xa tuaj yog dab tsi?
A: Kev xa khoom feem ntau yuav siv li ntawm 20 mus rau 30 hnub ua haujlwm, nyob ntawm qhov kev txiav txim tshwj xeeb.
Cim npe nrov: yas anti noog spike, Tuam Tshoj yas anti noog spike manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas







