Cov Khoom Qhia Txog:
| Khoom npe | 3D Hlau Laj Kab |
| Xim | Dub, Xiav, Daj, Liab, thiab lwm yam |
| Vaj Huam Sib siab qhov siab | 0.6m-3.0m (Qhia kom loj: 2m / 2.4m3m) |
|
Khoom sim |
Cov qauv yog pub dawb rau cov neeg siv khoom |
| Vaj Huam Sib Luag Ntev | 2m/2.5m/3m |
| Hlau Hlau | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85mm |
| Ncej Hom (Txiv duaj ncej) |
50 x 3mm, 70x100mm |
| Post hom (square post) | 50x50X1.5 / 2.0mm.60x60x1.5 / 2.0x.80 x80x1.5 / 2.0mm |
| Ncej Hom (Hloov Post) | 48 hli 0.d.60 hli 0.d |
| Ncej hom (plaubtangular) | 40x60X1.5 /2 0 hli, 40x80x1.5 / 20mm, 60x80x1.5 / 2.0mm, 80 x100x1.5 / 2.0mm |
Daim Ntawv Thov ntawm 3D laj kab

Kev Ruaj Ntseg
Qhov zoo tagnrho rau tsev vim los tiv thaiv {-} Ncos} Nce}} Nce}}}}}}}}}}} aphible, deterring intruders thaum tswj kev ua kom ze saib xyuas kom zoo nkauj.
Kev muaj kev tiv thaiv txoj kev tiv thaiv puag ncig
Siv rau hauv cov chaw tsim khoom / chaw ua lag luam rau qhov ua kom ruaj khov, tamper - ionistant Barriers uas tiv thaiv ib puag ncig muaj chaw loj.
Xov Xwm Txog Kev Ruaj Ntseg
Erupate nyob ib ncig ntawm cov tshav dav hlau, cov nroj tsuag hluav taws xob, thiab cov chaw uas muaj kev ruaj ntseg thiab xeb kev tsis kam yog qhov tseem ceeb.

Kev Ua Si Ua Si
Zoo meej rau ntau pob thiab tsev hais plaub; Qhib mesh tso cai rau kev saib tsis muaj teeb tsa thaum tiv thaiv kev tsis tso cai nkag.
Agricultural Zoning
Customizable rau cov tsiaj ua liaj ua teb kom muaj tsiaj txhu, tiv thaiv cov tsiaj qus los ntawm cov tsiaj qus, thiab thev dhau kev mob sab nraum zoov ntev {}} sij} lub sij hawm.
Kev tshwm sim ib ntus
Modular tsim enables sai teeb / tshem tawm rau cov chaw tsim kho, cov kev tswj hwm, lossis pawg ceev tswj.
Peb lub laj kab 3D
Lub phiv qab

Modular Yooj Yim
Ua ntej -} paricated panels txuas yooj yim, tso cai rau kev teeb tsa ceev, kev hloov pauv rau cov ntu uas puas lawm.

Ua kom zoo nkauj pom kev
Qhib Mesh tsim tswj hwm pom meej pom meej ob qho tib si rau hauv thiab tawm ntawm cov cuab yeej, txhim kho kev nyab xeeb, tsis zoo li cov phab ntsa.

Zoo tshaj qhov ruaj khov
Feem ntau ua los ntawm galvanized los yog hmoov - coated steel, kev cuam tshuam zoo dua li ntoo lossis cov saw txuas, xav tau kev saib xyuas me me.

Kev tso hauj lwm ceeb
Cov vaj huam sib luag qauv thiab cov khoom siv tsawg heev (Posts, Panels, clamps) muaj nqi zog ntxiv piv rau lub tsev ua haujlwm.

Txhim Kho Kev Ruaj Ntseg
Txoj kev sib tw, welded steel ntxaij yog qhov nyuaj rau txiav lossis khoov. Nws lub kaum ntse tsim (feem ntau v {{1} zoo li cov duab) ua rau nce kev nyuaj, ua raws li lub cev muaj zog thiab pom qhov muag pom.

Niaj hnub nimno loog
Muaj kev huv si, txheej txheem, thiab industrial - nqaij zoo li cov khoom zoo, muab cov khoom siv hloov kho ntxiv rau cov saw yooj yim.

Cov FAQ
1.Q: Seb koj puas tuaj yeem ua rau peb cov khoom lag luam rau koj cov khoom?
A: Yog. Peb tuaj yeem luam koj lub logo ntawm ob qho khoom lag luam thiab cov pob khoom yog tias koj tuaj yeem ntsib peb MOQ.
2.Q: Seb koj puas tuaj yeem ua koj cov khoom los ntawm peb cov xim?
A: Yog, cov xim ntawm cov khoom tuaj yeem kho tau yog tias koj tuaj yeem ntsib peb MOQ.
3.Q: Yuav ua li cas lav qhov zoo ntawm koj cov khoom?
A: nruj paub thaum ntau heev.
4.Q: Kuv puas tuaj yeem saib cov duab tiag tiag ntawm cov laj kab thiab nws cov khoom siv?
A:Muaj tseeb tiag. Thov hu rau peb ncaj qha; Peb yuav muab cov duab kos duab thiab cov duab ntxaws ntxaws.
5.Q: Puas muaj xim rau cov xim?
A:Kiag li. Cov qauv xaiv suav nrog ntsuab, daj, dawb, thiab grey.
Cim npe nrov: 3D Hlau Laj Kab, Tuam Tshoj 3D Hlau Laj Kab Hlau Khoom, Cov Chaw Muag Khoom, Hoobkas







