Khoom Description:
| Khoom npe | Stainless hlau hnub ci vaj huam sib luag Mesh |
| Khoom siv | Galvanized / PVC Coated / Stainless hlau |
| Qauv | Qauv yog pub dawb rau cov neeg siv khoom |
| Hlau Dia | 0.7mm ~ 1.0 hli |
| Lub sij hawm xa tuaj | 10-25 Hnub |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Hebei, Suav |
| Kev Pabcuam OEM | Zoo siab txais tos (SPECIAL PRICE FORBIG ORDER) |
| Mesh Qhib | 1/2 nti * 1/2 nti |
| Dav | 0.2m / 8 nti |
| Ntev | 15 m / 50 ft, 30 m / 100 ft |
| Dav | 10 nti |
| Lus ceeb toom: Specification tuaj yeem kho raws li cov neeg siv khoom thov. | |

Stainless hlau hnub ci vaj huam sib luag Mesh

Daim ntawv thov ntawm Stainless Hlau Hnub Ci Vaj Huam Sib Luag Mesh

Tshuag ntawm Stainless Hlau Hnub Ci Vaj Huam Sib Luag Mesh
kev them nyiaj thiab Shipping
Cov nqe lus them nqi:
Telegraphic Transfer (T / T) yog peb txoj kev them nqi tseem ceeb. Kev them nyiaj 30% yuav tsum tau them ua ntej pib tsim khoom, thiab qhov seem 70% yog them ua ntej xa khoom lossis tawm tsam daim ntawv theej ntawm Lading rau hiav txwv freight.
Rau kev xa khoom hauv hiav txwv, peb kuj lees txais 100% irrevocable pom Letters of Credit.
Tsis tas li ntawd, Western Union muaj rau kev lag luam me.
Shipping Options:
Hom kev xa khoom sib txawv nrog qhov kev txiav txim loj. Cov khoom me me feem ntau yog xa los ntawm cov neeg nqa khoom thoob ntiaj teb xws li TNT, DHL, UPS, lossis EMS.
Rau qhov ntau dua, peb xav kom thauj huab cua lossis hiav txwv, uas tuaj yeem ua haujlwm los ntawm koj tus neeg sawv cev thauj khoom lossis los ntawm peb tus khub mus sij hawm ntev -.
Nco ntsoov tias tus nqi thauj khoom rau cov khoom xa tuaj ntau yog sau- cov neeg siv khoom tau them tus nqi thauj khoom.
FAQ
1.Q: Koj puas yog cov chaw tsim khoom lossis lub tuam txhab lag luam?
A: Peb yog cov chaw tsim khoom tshwj xeeb.
2.Q: Koj lub Hoobkas nyob qhov twg, thiab kuv tuaj yeem teem caij mus ntsib?
A: Peb lub hauv paus tsim khoom nyob hauv Anping, Hebei Xeev, Suav.
Nws yooj yim nkag tau los ntawm kev siab - tsheb ciav hlau ceev - tsuas yog taug kev luv luv xwb!
3.Q: Cov qauv puas tuaj yeem muab tau?
A: Yog, peb zoo siab los muab cov qauv rau kev thov.
4.Q: Koj lub Hoobkas tswj cov khoom zoo li cas?
A: Kev ua tau zoo yog peb qhov tseem ceeb tshaj plaws, nrog kev kuaj xyuas nruj ua haujlwm thoob plaws hauv kev tsim khoom.
5.Q: Koj qhov kev txiav txim yam tsawg kawg nkaus yog dab tsi?
A: Peb lees txais kev txiav txim ntawm txhua qhov ntau, thiab muab cov nqi txaus nyiam rau cov ntim loj.
6.Q: Lub sij hawm coj mus kuaj li cas rau kev xa khoom?
A: Feem ntau, kev xa khoom tuaj yeem ua tiav hauv 20-30 hnub ua haujlwm, raws li kev txiav txim cov ntsiab lus thiab kev npaj tsim khoom.
Cim npe nrov: Stainless hlau hnub ci vaj huam sib luag critter guard, Tuam Tshoj stainless hlau hnub ci vaj huam sib luag critter guard manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas







