Cov Khoom Qhia Txog:
| Khoom npe | 3D Welded Nkhaus Vaj Huam Sib Luag |
| Xim | Dub, Xiav, Daj, Liab, thiab lwm yam |
| Vaj Huam Sib siab qhov siab | 0.6m-3.0m (Qhia kom loj: 2m / 2.4m3m) |
|
Khoom sim |
Cov qauv yog pub dawb rau cov neeg siv khoom |
| Vaj Huam Sib Luag Ntev | 2m/2.5m/3m |
| Hlau Hlau | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85mm |
| Ncej Hom (Txiv duaj ncej) |
50 x 3mm, 70x100mm |
| Post hom (square post) | 50x50X1.5 / 2.0mm.60x60x1.5 / 2.0x.80 x80x1.5 / 2.0mm |
| Ncej Hom (Hloov Post) | 48 hli 0.d.60 hli 0.d |
| Ncej hom (plaubtangular) | 40x60X1.5 /2 0 hli, 40x80x1.5 / 20mm, 60x80x1.5 / 2.0mm, 80 x100x1.5 / 2.0mm |

Dab tsi yog 3D laj kab?
Lub vaj huam sib luag 3D Txoj hlua hluav taws xob ua kom pom tseeb txog cov qeb Welded Hlau Mesh fencing tshuab. Engineered rau Superior Religeter security, txhua pawg yog muab los ntawm high {{{{{{- dip galvanized steel hlau. Cov feem no yog precision {{} welded ntawm txhua qhov kev sib tshuam siv cov txheej txheem rob robitality thoob plaws lub ntxaij. Lub moj khaum Welded yog tom qab ntawd kev sib txuas nrog kev txhawb nqa hlau RIGHT HLAU, feem ntau square lossis puag ncig clamping tshuab los yog vuam tshwj xeeb.
Peb lub laj kab 3D
Lub phiv qab

Loj pom:
Qhov Qhib Mesh Qhib qhia meej meej rau cov chaw pom tseeb los ntawm laj kab, txhim kho kev soj ntsuam thiab tsis thaiv kev pom.

Modular & Saj zawg zog:
Prefabricated panels yooj yim hloov mus rau qhov chaw tsis sib xws, cov nplais, thiab kab nrig, piv rau cov chaw yooj yim.

Txhim Kho Durability:
Feem ntau ua los ntawm high - tensile, galvanized steel hlau, lawv tiv taus corrosion, xeb, thiab lub cev cuam tshuam rau lub neej ntev.

Tus nqi -}} Ua tau zoo:
Feem ntau cov khoom siv qis dua thiab cov nqi nruab piv piv rau cov phab ntsa tawv lossis ntau lub tshuab ua kom zoo nkauj, muab tus nqi zoo.

Muaj zog kev ruaj ntseg:
Nyuaj kom nce lossis txiav (tshwj xeeb yog nrog v- mesh), teeb meem} {1} {1} {} Tamper fittings, muab kev tiv thaiv puag ncig, muab kev tiv thaiv thoob plaws puag ncig.

Tsawg txij nkawm:
Lub galvanized txheej me ntsis xeb; Tus qauv tsim feem ntau yuav tsum tau pleev xim lossis tseem ceeb tshaj kev ntxuav / kuaj xyuas.


Cov FAQ
1.Q: Koj puas yog cov chaw tsim khoom lossis cov tuam txhab ua lag luam?
A:Peb ua haujlwm ua lub Hoobkas thiab tau tshwj xeeb hauv kev daws teeb meem rau ntau xyoo caum.
2.Q: Dab tsi ua rau koj lub tuam txhab xaiv tau?
A:Kev ncaj ncees yog qhov tseem ceeb rau peb txoj kev lag luam. Peb xa cov khoom lag luam zoo, cov nqi sib tw, tus nqi sib tw, thiab txhim khu kev txhawb nqa ntawm kev sib koom tes nrog cov neeg thoob ntiaj teb.
3.Q: Muaj cov qauv muaj qauv, thiab muaj cov nqi cuam tshuam?
A:Cov qauv kev ua qauv muaj nyob rau thaum thov.
4.Q: Koj puas tso cai kev tshuaj xyuas los ntawm cov tog neeg ywj siab?
A:Peb pab txhawb thiab lees txais thib peb -} kev soj ntsuam kev soj ntsuam.
5.Q: Dab tsi yog qhov kev txiav txim ua tau tiav sijhawm?
A:Cov qauv txiav txim nkoj tsis pub dhau 15-25 hnub; Cov sij hawm ua rau cov khoom lag luam customized yuav txuas ntxiv dhau lub sijhawm no nyob ntawm cov nyom.
Cim npe nrov: 3D Welded nkhaus Vaj Huam Sib Luag, Tuam Tshoj 3d Welded Curved Vaj Huam Sib Luag Lub Laj Hluav Taws Xob Cov Lag Luam, Cov Chaw Muag Khoom, Hoobkas







