Cov Khoom Qhia Txog:
| Khoom npe | 3D Hlau Mesh Muaj Zog Kev Ruaj Ntseg |
| Xim | Dub, Xiav, Daj, Liab, thiab lwm yam |
| Vaj Huam Sib siab qhov siab | 0.6m-3.0m (Qhia kom loj: 2m / 2.4m3m) |
|
Khoom sim |
Cov qauv yog pub dawb rau cov neeg siv khoom |
| Vaj Huam Sib Luag Ntev | 2m/2.5m/3m |
| Hlau Hlau | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85mm |
| Ncej Hom (Txiv duaj ncej) |
50 x 3mm, 70x100mm |
| Post hom (square post) | 50x50X1.5 / 2.0mm.60x60x1.5 / 2.0x.80 x80x1.5 / 2.0mm |
| Ncej Hom (Hloov Post) | 48 hli 0.d.60 hli 0.d |
| Ncej hom (plaubtangular) | 40x60X1.5 /2 0 hli, 40x80x1.5 / 20mm, 60x80x1.5 / 2.0mm, 80 x100x1.5 / 2.0mm |

Dab tsi yog 3D laj kab?
Lub vaj huam sib luag 3D tau tsim los ntawm qhov hnyav - dute} Duty welded mesh. Qhov kev tsim tshwj xeeb tshwj xeeb nta peb -} qhov seem nkhaus, txhim kho nws cov qauv nruj thiab tiv taus deformation. Engineered rau cov ntawv thov xav tau, cov panels ua rau muaj kev ruaj ntseg, muab cov khoom siv ruaj khov thiab muaj peev xwm ua kom muaj nuj nqis rau kev ruaj ntseg.
Daim ntawv thov ntawmLub laj kab 3D

Ciam Tebchaws Surveins & Kev Nkag Mus Rau
Cov neeg saib xyuas lub teb chaws loj loj hauv lub teb chaws uas siv sensors (radar, koob yees duab los ntes thiab taug qab txoj kev sib tw tsis raug cai nyob rau hauv tiag tiag {}} lub sij hawm nyob rau hauv lub sij hawm txhais tau tias muaj 3D ntim.
Kev Tiv Thaiv Hluav Taws Xob Tseem Ceeb
Secures rhiab cov chaw (hluav taws xob ntoo, ntxiv cov chaw seem, cov ntaub ntawv tawm tsam rau kev tsis tau tso cai 3D Airspace / av thaj av.
Lub tsev kaw neeg / lub tsev raug foob
Tsim cov ciam virtual nyob rau hauv thiab ib puag ncig cov chaw kom pom thiab ceeb toom rau hauv cov neeg ua haujlwm tsis pub dhau (zoo li cov chaw khiav tawm lossis kev tswj hwm.
Kev sib ntaus sib tua / cov kev sib koom tes sib luag
Kev tso tawm sai rau kev ua haujlwm tub rog los tsim kom muaj kev nyab xeeb virtual wases los yog txav tus txiv neej kev taw qhia, tsheb, lossis drones mus rau hauv 3D chaw.
Kev Tswj Cov Tsiaj Ncaws Pob
Cov lus qhia lossis cov tsiaj qus sib txawv (zoo li ntxhw lossis cov tsiaj txhu ua liaj ua teb lossis cov chaw ua liaj ua teb lossis cov duab qoj ib ce ua rau koj cov tsiaj.
Pej xeem kev tshwm sim & pawg neeg muaj kev nyab xeeb
Tswj cov neeg coob coob ntawm cov xwm txheej lossis thaj chaw puas tsuaj los ntawm kev txhais cov chaw muaj txiaj ntsig, ntws raws, lossis kev cais tawm rau cov chaw muaj kev phom sij 3D.

yam zoo ntawmLub laj kab 3D
Lub phiv qab
Superior zog & durability:
Ua los ntawm high - tensile, galvanized steel hlau hlau welded mus rau hauv rigid panels. Tsis kam cuam tshuam, kev xeb, xeb, thiab huab cua phem, kav ntev ntev nrog kev saib xyuas tsawg.
Zoo heev Pom & Lub Teeb:
Qhov Qhib Mesh Qhib Mesh tso cai rau cov chaw pom tseeb los ntawm laj kab. Txhim kho kom muaj kev ruaj ntseg los ntawm kev tshem tawm cov dig muag me ntsis thiab tso cai rau lub teeb ntuj los hla dhau, tswj kev qhib xav.
Txhim kho kev ruaj ntseg & deterrence:
Nyuaj rau nce (tsis muaj kab rov tav footolds) lossis txiav los ntawm vim muaj zog welded pob qij txha thiab tuab hlau. Tus qauv imposing ua raws li lub zog pom kev zoo thiab lub cev yog qhov cuam tshuam rau cov neeg nkag mus.
Tus nqi -} Siv tau zoo ntev- lub sij hawm:
Thaum lub sijhawm pib tus nqi yuav yog qhov nruab nrab, nws txoj kev saib xyuas huab thiab kev kho mob tsawg heev) ua rau nws muaj kev lag luam tsawg heev piv rau cov ntoo lossis cov saw txuas.
Kev ceev & yooj yim installation:
Prefabricated Modular Panels thiab qauv fittings (clamps, bolts) pab kom ceev ceev. Yuav tsum muaj cov cuab yeej thiab ua haujlwm tsawg, ua haujlwm txo lub sijhawm ua haujlwm thiab tus nqi.
Ntau yam & hloov tau:
Tuaj yeem ntsia tau rau hauv toj thiab tsis sib thooj los ntawm cov panels. Yooj yim customized hauv qhov siab thiab sib xyaw nrog cov rooj vag. Qhov dav siv rau cov neeg muaj kev cuam tshuam, thaj chaw muaj kev ruaj ntseg, chaw tsim khoom, chaw muaj chaw, thiab txawm tias cov ntawv thov zoo nkauj.
Cov FAQ
1.Q: Koj puas yog cov chaw tsim khoom lossis chaw lag luam?
A:Peb ua haujlwm feem ntau yog cov tuam txhab ua lag luam thaum rub peb cov kws tshaj lij kev txawj ntse.
2.Q: Dab tsi sib txawv koj lub tuam txhab?
A:Cov neeg siv khoom muaj nqis peb cov pob tshab thiab kev ntseeg tau. Peb xa cov khoom lag luam zoo dua, cov kev pabcuam tshwjxeeb, tus nqi - cov khoom xa khoom uas tau tsav tsheb ua kom muaj kev sib koom tes thoob ntiaj teb.
3.Q: Koj puas muab cov qauv? Puas muaj nqi?
A:Cov qauv kev ua qauv muaj nyob rau thaum thov.
4.Q: Koj lub sijhawm tsim khoom yog dab tsi?
A:Cov khoom siv txheem nkoj tsis pub dhau 15-25 hnub; Cov kev daws teeb meem yuav tsum tau ncua sijhawm.
5.Q: Cov neeg tuaj yeem ua tau kev kuaj xyuas zoo?
A:Peb tso cai tag nrho thiab pab txhawb kev pabcuam ywj pheej zoo.
Cim npe nrov: 3D Hlau Mesh Kev Ruaj Nts Haum Zog, Tuam Tshoj 3D Hlau Mesh Mesh Kev Nyab Xeeb Laj Kab Lag Luam, Chaw muag khoom, Hoobkas







