Cov Khoom Qhia Txog:
| Khoom npe | 3D peb lub laj kab |
| Xim | Dub, Xiav, Daj, Liab, thiab lwm yam |
| Vaj Huam Sib siab qhov siab | 0.6m-3.0m (Qhia kom loj: 2m / 2.4m3m) |
|
Khoom sim |
Cov qauv yog pub dawb rau cov neeg siv khoom |
| Vaj Huam Sib Luag Ntev | 2m/2.5m/3m |
| Hlau Hlau | 3.0 / 3.85 / 4.0 / 4.85 / 5.0 / 5.85mm |
| Ncej Hom (Txiv duaj ncej) |
50 x 3mm, 70x100mm |
| Post hom (square post) | 50x50X1.5 / 2.0mm.60x60x1.5 / 2.0x.80 x80x1.5 / 2.0mm |
| Ncej Hom (Hloov Post) | 48 hli 0.d.60 hli 0.d |
| Ncej hom (plaubtangular) | 40x60X1.5 /2 0 hli, 40x80x1.5 / 20mm, 60x80x1.5 / 2.0mm, 80 x100x1.5 / 2.0mm |

Lub laj kab 3D
3D fencing yog hnyav {{{{{} Duty }imeter duty barr barr barr barr barr barr barr barr barr barr barr barr barr barr as barr barr barr barr support as {{- qhov ntev. Kev tsim kho los ntawm Welded Steel Mesh tsim rau ntu kev teeb tsa lossis cov coiled coiluctions thiab kev ntxhov siab. Nws intricate, mult -}}}}}}} planar Geometry tsim cov kev sib tw tseem ceeb, muaj kev ua txhaum cai loj. Qhov kev siab siab no - kev ruaj ntseg daws teeb meem, cov chaw nres tsheb, cov chaw nres tsheb loj, nrog rau lub sijhawm ua kom pom tseeb.
Khoom Siv Khoom

Txhim Kho Kev Ruaj Ntseg
Qhov sib zog, welded Mesh panels thiab qhov nyuaj - {}}}}}}}} Cov chaw tsis muaj zog tau muab tso rau qhov chaw muaj kev lag luam zoo li, chaw khaws khoom lag luam, thiab cov chaw rhiab.

Vision Ntiag Tug Solutions
Cov khoom siv hluav taws xob kom zoo los tsim kev ntsuas pom tau zoo, patios, ua luam dej hauv pas dej los ntawm cov neeg saib xyuas pej xeem thaum tseem tso cua.

Kev Kawm Ibev
Lawv cov qauv tsim qauv thiab kev teeb tsa yooj yim ua rau 3D panels zoo tagnrho rau kev teeb tsa kev nyab xeeb thiab pom cov kab ke, thaj chaw.

Cov Kev Tiv Thaiv Tseem Ceeb
Lub zog siab thiab lub siab ntev ntawm 3D fencing ua nws haum rau kev tiv thaiv cov chaw siv hluav taws xob tseem ceeb xws li cov khoom siv hluav taws xob tseem ceeb, thiab cov dej tshuaj ntxuav tawm tsam kev ua neeg saib tsis taus thiab kev hla dej.



Cov FAQ
1.Q: Koj puas yog lub tuam txhab ua lag luam lossis chaw tsim khoom?
A:Peb feem ntau yog cov chaw tsim khoom lag luam tab sis tseem koom nrog kev lag luam kev tshaj lij.
2.Q: Vim li cas cov neeg muas zaub xaiv peb?
A:Xaiv peb rau peb qhov tseeb tau muaj pov thawj. Peb muab cov khoom siv nyiaj pab, kev pabcuam zoo, thiab cov nqi sib tw, ua kom muaj kev sib koom tes sai, tsim tau kev sib koom tes nrog ntiaj teb cov neeg tau txais kev sib koom tes nrog cov neeg thoob ntiaj teb.
3.Q: Koj puas muab cov qauv? Puas yog lawv pub dawb?
A:Yog lawm, cov qauv yog muab tsis tau them nqi dabtsi.
4.Q: Dab tsi yog lub sijhawm khoom xa?
A:Cov qauv txiav txim nkoj tsis pub dhau 15-25 hnub; Cov khoom siv tau tuaj yeem siv sijhawm ua tau ntev.
5.Q: Koj puas kam txais thib peb - Kev kuaj xyuas tog?
A:Muaj tseeb tiag, peb zoo siab tos txais thiab txhawb nqa peb -} Cov tog neeg ua haujlwm pov thawj.
Cim npe nrov: 3D Daim Duab Peb Ciav Hlau Cesh, Tuam Tshoj 3d Daim Duab Peb Ces Rau Cov Neeg Lag Luam Ua Si, Cov Chaw Muag Khoom, Hoobkas







